Najväčšia internetová stránka o progamovaní v Imagine

Už niekoľko rokov sa venujeme propagácií jazyka Imagine Logo. Pre našich priaznivcov, ale aj pre všetkých tých, ktorí ste sa akoukoľvek cestou dostali k programovaniu v Imagine Logo ponúkame zbierku len tých najlepších materiálov, projektov a dokumentov týkajúcich sa programovania v tomto jazyku.

Veríme, že pri štúdiu programovania v Imagine pochopíte, že programovanie nie je len o vymýšľaní procedúr a príkazov typu alej, balón, ale v tomto jazyku možno naprogramovať i zložitejšiu infraštruktúru na vybavovanie reklamácií. Program dosahuje obdobnú funkcionalitu ako napr. tento. Neveríte? Na požiadanie Vám program, aj spolu s krátkym prehľadom zašleme emailom. Postupom času hodnotíme programovanie v Imagine ako základ pre získanie skúsenosti s algoritmami, ktorý oceníte pri práci v iných, higher-level programovacích jazykoch.

Na nasledujúcich podstránkach nájdete najmä knihy ako začať s programovaním, námety na programovanie pre pokročilých, až po návody na "geekovské" funkcie programu ImagineLogo.

Táto stránka vznikla ako odozva na nedostatočný počet ucelených zdrojov materiálov k programovaniu v jazyku Logo, preto sú tu zozbierané len tie najlepšie materiály k ImagineLogo, najmä z internetu, no nechýbajú ani materiály, ktoré inde nenájdete.

 

Ak by ste mali akékoľvek otázky alebo potrebovali iné informácie neváhajte nás kontaktovať cez kontaktný formulár alebo priamo na email - imagine.logo.online (zavináč) gmail.com

Ďakujeme za Vašu,  veľa zdaru a nápadov pri programovaní!

Našli ste chybu?

Kontaktujte nás cez Imagene Logo - Face Book správou alebo emailom. Radi ju opravíme.

Máte zaujímavý výtvor?

Pošlite nám Váš program a prípadné pomocné materiály, ktoré ste vytvorili alebo použili pri jeho tvorbe, a my ho uverejníme spolu s Vašou krátkou prezentáciou na stránke.

Máte záujem o spoluprácu, publikáciu článku, propagáciu a pod. na našej stránke?

Kontaktujte nás emailom, alebo cez kontaktný formulár.

Chcete byť jedným z nás?

Hľadáme šikovných ľudí, ktorí postupne prevezmú štafetu v našom diele. Preto budeme vďační, ak náš tím doplníme o ďalších šikovných ľudí. Stačí, ak sa nám ozveš na konaktný email,  prídáš pár info o sebe, pošleš nejaké zaujímavé výtvory.

 

Sledujte aj našu facebookovú stránku!

http://facebook.com/ImagineLogoProgramovanie